Раді вітати Вас в інтернет-магазині Luxaqua!

Люксаква – це зручний інтернет магазин, який допомагає швидко приймати рішення та знаходити все необхідне. В даний момент на нашому сайті широко представлена ​​продукція сантехнічної групи: змішувачі та душі, кухонні мийки, ванни, раковини та унітази, душові кабіни, меблі та аксесуари. Чому Luxaqua – вигідний інтернет-магазин?

  • Необмежені можливості вибору - асортимент LuxAqua не обмежується товарами, які представлені на сайті. Ви можете зробити запит по будь-якому товару, що цікавить вас, з будь-якої країни світу, і наші менеджери повідомлять вам про його вартість і терміни доставки.
  • Зручний online-каталог товарів - ми постаралися зробити наш інтернет магазин максимально зручним для вас. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, логічна структура, швидкий пошук, фільтрація за характеристиками та вартістю допоможуть швидко зорієнтуватися та зробити оптимальний вибір.
  • Повна інформація про товари - в нашому інтернет-магазині є дані про всі характеристики товару, що вас цікавить: доступні забарвлення, фурнітура, технічні характеристики. Також ви можете поставити запитання нашим менеджерам щодо можливості індивідуальної комплектації та доопрацювання відповідно до ваших побажань.
  • Просте оформлення замовлення – система інтернет-магазину Luxaqua дозволяє легко здійснити замовлення. Для цього потрібно лише вибрати товар та виконати кілька простих кроків, які пропонує система.
  • Доступність – інтернет-магазин Luxaqua адаптований до будь-яких пристроїв та орієнтований на комфорт замовника. Будь-які питання ви можете вирішити, звернувшись телефоном до нашого спеціаліста, який з цього моменту буде закріплений як ваш персональний менеджер.
  • Індивідуальний підхід - кожному клієнту ми надаємо максимальну індивідуальну увагу. Наші менеджери завжди готові надати повну інформацію щодо обраного вами товару або знайти те, що вас цікавить. Також у нас є фахівці, які готові надати консультацію з питань встановлення.

Завдяки сайту інтернет-магазину luxaqua.com.ua та підтримці менеджерів ви можете приймати важливі рішення щодо підбору необхідних вам товарів, не відволікаючись від свого звичайного розпорядку дня. Ми робимо всі можливі дії для вашого комфорту та економії вашого часу.